Дивні вчинки, які люди роблять після сексу - HeadInsider
: Комментарии

Біжать в душ

Звісно, гігієна — це вельми похвально. Але якщо ти моментально побіжиш митися, це виглядатиме, немов ти боїшся підчепити від партнера воші.

Міняють постільну білизну

Аналогічно — хоча б почекай, поки він встане з ліжка! А взагалі подумай, чи варті твої «таргани» з приводу гігієни вашого роману, який , цілком можливо, зароджується саме в цю хвилину, саме після цього сексу. 13_result

Швидко одягаються

Ти соромишся свого тіла? Або просто не встигла/забула вранці поголити ноги? Повір, все, що йому потрібно, він вже побачив. А торкатися оголених тіл один одного після гарного сексу — це ж так приємно!

Істерично сміються/плачуть

Таким чином сходить напруга. Значить щось тебе турбувало і до, і безпосередньо під час сексу. Можливо, варто краще розібратися, що це було і обговорити з партнером?

Біжать до гаджетів

Скайп, соціальні мережі і пошта — все це почекає, повір! Так ти проявляєш крайню ступінь неповаги до партнера і ясно даєш зрозуміти, що не могла дочекатися, поки все закінчиться. Подумай — ти хочеш, щоб він так думав?

Засинають

Це значить, тебе не цікавить продовження, ти не хочеш знати, що між вами буде далі — власне, крім самої близькості тобі взагалі нічого не було від нього потрібно.

Ти хочеш побути сама

Можливо, ти сама по собі особистість стримана, або ж схильна до фемінізму. Якщо під час сексу ти «відпустила» себе і дозволила собі великий емоційний виплеск або нетипову для тебе в ліжку поведінку, після цього тобі потрібно все це осмислити наодинці з собою. Переконайся, що партнер розуміє, що тут нічого особистого.

Розпитують про враження

Одкровення між партнерами — це прекрасно. Але всьому свій час і місце. Якщо ти хочеш обговорити ваш секс, краще вибрати для цього побутовий момент або коли ви обидва розслаблені і присвячуєте час один одному. А ось обговорювати секс до, після або прямо під час сексу — велика помилка.

nashamamaОставьте пожалуйста ваш комментарий:

comments powered by HyperComments