Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

Він прийшов на похорон найкращого друга в сукні, але ніхто не сміявся. І ось чому …

Справжніх друзів зараз так складно знайти. Це надзвичайно трагічна і зворушлива історія про двох хлопців, які готові були один заради одного піти на самі безрозсудні вчинки.

Коли рядовий Кевін Елліот був убитий в Афганістані, його найкращий друг Баррі Делані насилу втиснувся в яскраво-жовту обтягуючу сукню, натягнув пару рожевих гольфів, налив собі чарку горілки і випив її на згадку про свого кращого друга. Вони уклали парі перед цим, і він виконав свою частину угоди.

Він прийшов на похорон найкращого друга в сукні, але ніхто не сміявся. І ось чому ...

Цією історією поділилися автори сайту TwentyTwoWords. За три роки до передчасної смерті Еліота друзі домовилися, що якщо Елліот буде убитий в бою, Делані прийде на його похорон в сукні. І чим яскравіше вона буде, тим краще.

Делані, якому було в той час 25 років, пригадує, як наляканий був його друг перед відходом на війну. 24-річний Еліот був упевнений, що не повернеться з Афганістану. Він розповідав про незліченні міни і нещадних ворогів, які ставали все сильнішими.

Ідея зробити висновок таке незвичайне парі належала Еліоту. Коли він дізнався, що його підрозділ направляють до Афганістану, він був дуже наляканий, а трохи гумору допомогло йому підбадьоритися. Друзі жартували про похорон і вирішили, що сукня має бути якомога яскравішою.

На похоронах ніхто не сказав ні слова про незвичне вбрання Делані. Він зловив на собі кілька здивованих поглядів, але гості знали про парі, яке уклали друзі.

Він прийшов на похорон найкращого друга в сукні, але ніхто не сміявся. І ось чому ...

Делані тримався до останнього, але коли він нахилився над могилою друга, щоб запитати його, чи подобається йому колір сукні, він розридався, усвідомивши, що його кращий друг уже ніколи йому не відповість.

Він прийшов на похорон найкращого друга в сукні, але ніхто не сміявся. І ось чому ...

Ця зворушлива історія — прекрасне нагадування про те, що справжніх друзів — таких, які готові піти один заради одного на найдурніші і безрозсудні вчинки, — дуже складно знайти, і вони цінніші, ніж все золото світу. Залишається тільки сподіватися, що Елліот оцінив плаття свого друга і від душі над ним посміявся.

Добавить комментарий