Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

«Хто на нуль, а хто на Крит!» – Ексміністр інфраструктури Омелян – він же «гіперлуп» – який НА КАМЕРУ І ДЛЯ ЕФІРІВ служить у ЗСУ, полетів у відпустку на Крит …

Командир частини, у якій служить колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян, підписав йому дозвіл на відпустку на Криті на 17 днів, заявив у своєму Facebook журналіст Євген Плінський.

"Хто на нуль, а хто на Крит!" – Ексміністр інфраструктури Омелян – він же "гіперлуп" – який НА КАМЕРУ І ДЛЯ ЕФІРІВ служить у ЗСУ, полетів у відпустку на Крит ...

Він повідомив, що раніше Омелян служив у 251-му батальйоні, а зараз його перевели до 104-ї бригади ЗСУ.

«Прямо напередодні відпустки підрозділ Омеляна, а конкретно у червні 2023 року, був відправлений на передову. Пана Омеляна одразу перевели до іншого підрозділу цієї ж військової частини, але вже у Рівненській області, тим самим зберігши його в тилу. Ну і як після такого нервового стресу не відпочити?» – написав Плінський.

Журналіст опублікував довідку, датовану 19 липня, у якій командування дозволяє Омеляну поїздку на Крит до міста Ретімно. Фрагмент документа, на якому видно адресу на Криті та хто підписав документ, на фото заблюрено. Але Плінський стверджує, що дозвіл надав полковник Сергій Каспров.

«Ні, відпустка – звісно, справа свята, особливо для наших захисників. Але тут справа трошки інша. По-перше, бійці підрозділу, в якому «служить» Омелян, кажуть, що назвати його перебування у підрозділі службою дуже складно. Вони запевняють, що більшість часу цей шановний пан займається особистими справами за місцем проживання», – заявив він.

За інформацією Плінського, Омелян 21 липня виїхав з України через пункт пропуску «Устилуг» на кордоні з Польщею. Відпустка триватиме до 6 серпня.

«Цікаво подивитися, чи будуть у цей час відбуватися включення в ефір «5 каналу» бійця ЗСУ Омеляна з коментарями», – написав журналіст.

Джерело: gordonua.com

Добавить комментарий