Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

Якщо жінці зɑ 50 і вонɑ довго без відносuн – що з нею відбувɑється? Прuклɑд нɑ своїй знɑйомій, без чоловікɑ рік … Оце дɑє жіночкɑ!

До мене приїхала подруга дитинства на пару днів. Виявилася в моєму місті по роботі, тому я її з радістю запросив погостювати. Ми не бачилися років 15 точно, але це не завадило нам знайти тему для розмови.

Якщо жінці зɑ 50 і вонɑ довго без відносuн – що з нею відбувɑється? Прuклɑд нɑ своїй знɑйомій, без чоловікɑ рік … Оце дɑє жіночкɑ!

За вечерею ми стали ділитися своїми історіями. Виявилося, що вона недавно стала вдовою. Це сумна подія. Здавалося б, вона повинна була впасти у зневіру і сумувати. Насправді все виявилося зовсім не так.

З чоловіком жінка прожила 25 років. У них народилося двоє дітей, але вони давно виросли. Вони з чоловіком перестали любити один одного ще в момент вагітності другою дитиною, але вирішили зберегти шлюб. Решту років вони жили як чужі люди. У них не було спільних інтересів. До друзів ходили окремо. Говорити про якісь сюрпризи і спільні походи в ресторан взагалі не доводиться.

Подруга виявилася глибоко нещасною людиною. Про це вона зізналася мені, але всі вважають, що у неї був ідеальний шлюб. Вона не захотіла цей міф руйнувати, тому всі знайомі і родичі досі говорять, що їхня сім’я — це приклад для багатьох.

Після смерті чоловіка жінка буквально розцвіла. Вона без відносин більше року, і не хоче нікого поки близько підпускати. Вона насолоджується свободою. Їй не потрібно піклуватися про когось, вона вільна робити все, що хоче.

Ця свобода її омолодила. Незважаючи на те, що їй далеко за 50, вона виглядає чудово. Чоловіки дивляться на неї, але вона не хоче відносин. Тепер живе для себе і насолоджується життям.

Мені було б цікаво послухати думку інших жінок. А ви теж не хочете нових відносин? Чи правда те, що чим більше залишаєшся сама, тим менше хочеться вступати в новий шлюб?

Добавить комментарий