Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

«Вu можете тількu трuндітu!» – скɑндɑльнɑ укрɑїнськɑ блогеркɑ нɑкuнулɑся нɑ Прuтулу … ВСЕ скɑзɑлɑ!

Скɑндɑльнɑ укрɑїнськɑ блогеркɑ Юлія Вербɑ, якɑ стɑлɑ nоnулярною зɑвдякu nокуnці дорогого Мерседесɑ і нескінченнuм хвɑстощɑм в соціɑльнuх мережɑх, nотрɑnuлɑ в черговuй скɑндɑл. Ніхто не очікувɑв тɑкого нɑвіть! У Прuтулu ɑж очі нɑ лобɑ nолізлu …

"Вu можете тількu трuндітu!" – скɑндɑльнɑ укрɑїнськɑ блогеркɑ нɑкuнулɑся нɑ Прuтулу … ВСЕ скɑзɑлɑ!

Цього разу блогерка звинуватила популярного українського волонтера і ведучого Сергія Притулу в тому, що той нічого не робить, пише ТСН.

Почалося все з того, що блогершу з чималою аудиторією «розпекли» комік Антон Тимошенко і волонтер Сергій Притула. Вони, зокрема, звернули увагу на те, що вона живе так, ніби в Україні і не було війни. У неї немає постів про те, що Росія напала на Україну, а також про те, що потрібно донатити на ЗСУ.

«Ця блогерка, у якої мільйонна аудиторія, і вона, що називається «живе життям». Я зайшов на її сторінку. Думаю, у неї повинні бути якісь збори. Я гортав усі ці пости — ні. Я вже сиджу і розумію, що я злюся на Юлю Вербу, а я не повинен цього робити. У неї фото – я в машині, я в басейні, я, я, я… і думаю перегляну збережені сторіс, там сто відсотків є збережений збір. Вона говорить, як є, вона просто живе життя і цього достатньо», — сказав Тимошенко.

Верба ж продовжує рекламувати бренди, тусуватися по ресторанах, хвалитися мільйонними авто і нюхати троянди на камеру.

Тим часом, докір зачепив «гламурну» Юлю з Івано-Франківська і вона вирішила відповісти. Виявляється, вона «донатить» і «не мало».

«Знаєте, чому мене жодним чином не зачіпає хейт, що я не допомагаю армії? Тому що я доначу просто сотні тисяч гривень. Але тихенько. Тому що роблю це не для збережених сторіс або щоб для когось бути хорошою і щоб мене гладили по голові. Я роблю це тихенько, з чистою совістю для себе і для своєї країни… А ви можете тільки триндеть (неценз. — авт.), тому що думаєте, що знаєте все. Але уявляєте, є люди, які донатять і не кричать про це в кожній сторіс. Впевнена, що я доначу в рази більше, ніж кожен мій коментатор, але я ніколи не мірялася, і не робила це і не буду робити, я тихо живу, якщо доначу на збори, то відразу по 100 тисяч, просто не хвалюся цим, для мене це не є чимось крутим, чим потрібно хвалитися», — спробувала виправдатися блогерка.

Добавить комментарий