Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

Кіркорова більше нема з нами! Він став Лолітою …

Скандальний російський співак Філіп Кіркоров, який підтримує війну в Україні, за останні місяці змінив свою зовнішність до невпізнання.

Кіркорова більше нема з нами! Він став Лолітою …

Роботу пластичних хірургів прокоментував стиліст Олександр Рогов. Експерт розніс Кіркорова, який з’явився на премії спека Music Awards в сатиновому брючному костюмі з брошкою у вигляді величезної рожевої квітки. До того ж артист пофарбував волосся і бороду в білий колір.

«Він думає, що омолодився, зробивши підтяжку, пластику. Він один з небагатьох, хто розуміє, що потрібно змінюватися, якщо ти хочеш нову аудиторію і нових слухачів. Він підлаштовується під час. Кіркоров, як Лоліта, активно змінюється, пробує нові жанри», — зазначив стиліст.

Кіркорова більше нема з нами! Він став Лолітою …

Так експерт зазначив, що Кіркоров почав лякати людей.

«Іноді виходить добре, а іноді, як ніби-то, не туди. У мене питання до стрижки: це відросле тонке волосся в різні боки стоїть. Схуд — супер, фігуру в порядок привів — супер, але щось з ним не те. Його бояться всі», — прокоментував образ артиста експерт моди», — підсумував стиліст.

Нагадаємо, нещодавно Кіркоров зганьбився на червоній доріжці у Crocus City Hall. Зокрема, йому не сподобалося питання журналіста щодо його кошлатої вибіленої «зачіски». Після питань про наряд артиста, один з журналістів вирішив поцікавитися зачіскою Кіркорова: «можна дізнатися, що у вас з зачіскою?».

Раніше Кіркоров в черговий раз потрапив у скандал. Так, під час одного зі своїх виступів, артист-путініст вліз на свого танцюриста, імітуючи непристойні рухи тіла. І це йому так просто з рук не зійшло.

Джерело

Добавить комментарий