Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

«Мені nотрібен чоловік, ɑ не історuчнɑ nостɑть nоруч!» – Оленɑ Зеленськɑ розnовілɑ nро емоційнuй вnлuв війнu нɑ її родuну …

«Це, можливо, егоїстично, але мені потрібен чоловік, а не історична постать поруч», — сказала вона.

"Мені nотрібен чоловік, ɑ не історuчнɑ nостɑть nоруч!" – Оленɑ Зеленськɑ розnовілɑ nро емоційнuй вnлuв війнu нɑ її родuну …

Вона також розповіла про те, що родині бракує часу разом.

«Але ми тримаємося. Ми маємо сили — і емоційні, і фізичні. І я впевнена, що ми витримаємо все», — додала вона.

«Ми знаємо, за що воюємо»: Олена Зеленська в інтервʼю ВВС

Коли в лютому 2022 року Росія вторглась в Україну, Олена Зеленська разом зі своїми дітьми місяцями переховувалася в секретних місцях.

Свій емоційний стан на початку вторгнення вона описала як «постійне відчуття адреналіну». Але потім, за її словами, треба було заспокоїтись і починати жити в «в тих умовах, які є».

Відтоді Зеленська взяла на себе помітнішу роль у просуванні України. Вона їздить світом, зустрічається з лідерами та виступає з промовами.

«Ми живемо не разом з чоловіком, родина роз’єднана. Ми маємо можливість бачитися всі разом не так часто, як, звісно, ми хотіли б. Синові не вистачає батька», — розповіла ВВС Олена Зеленська. 

За її словами, життя в умовах війни дорого обійшлося її дітям. 

«Мені боляче на це дивитись, тому що мої діти нічого не планують. Моїй доньці 19. В такому віці молодь мріє про подорожі, нові відчуття, емоції. У неї немає такої можливості».

«Тобто обмеження в часі, в тому, що ти можеш собі дозволити, вони існують, і ми якось намагаємося з цим жити».

Володимир і Олена Зеленські вчилися в одній школі, потім працювали разом у гумористичному телешоу — він як актор, а вона як сценаристка.

Олена каже, що ніколи не мріяла про те, щоб Володимир став «історичною постаттю», і додає, що сумує за ним, і хоче, щоб він був поруч як її чоловік, хоча це може бути й «егоїстичним» бажанням.

При цьому Зеленська вважає, що Володимир «дійсно має енергію, силу волі, натхнення і впертість для того, щоб вистояти в цій війні».

«Я вірю в нього і я його підтримую. Я знаю, що в нього сил вистачає. Будь-яка людина в цій ситуації, яку я знаю, їй би було набагато важче, ніж йому. Він дійсно дуже-дуже міцна людина і витривала. І ця витривалість зараз нам всім дуже потрібна».

«Українці обрали шлях опору» — Олена Зеленська на ВВС

Один з останніх проєктів першої леді присвячений психічному здоров’ю та психосоціальній підтримці українців в умовах війни. Вона готується провести конференцію в Києві, яка буде присвячена ментальному здоров’ю.

«Я дуже сподіваюсь, що можу когось надихнути, можу комусь дати надію або пораду, або своїм прикладом доводити, що ми живемо, ми працюємо, ми йдемо вперед», — сказала вона.

«Ніхто не може знати, що тебе очікує. І, звісно, ніхто не міг уявити, що в XXI сторіччі посеред Європи буде розв’язана така не просто війна. Вона настільки жорстока. Кривава війна. Я ніколи не уявляла, що я буду в цій ролі в цей час».

«Вже півтора року ми не можемо бути впевнені в завтрашньому дні, у нас немає впевненості в майбутньому», — пояснила вона.

«У нас є величезна надія на перемогу, але, коли ми її дочекаємося, ми не знаємо. І це довге очікування, постійний стрес даються взнаки».

Джерело

Добавить комментарий