Yandex.Metrika counterYandex.Metrika counter

Ця крɑїнɑ стɑлɑ нɑ бік nростuх людей! Тɑмтешня влɑдɑ зɑявuлɑ, що «ніколu не вuдɑсть» чоловіків з Укрɑїнu, які втеклu від мобілізɑції …

В Австрії заявили, що вони «ніколи не видадуть» ухилянтів з України, які незаконно втекли від мобілізації. Там пояснили, що це вважатиметься «посяганням на їхню незалежність». 

Ця крɑїнɑ стɑлɑ нɑ бік nростuх людей! Тɑмтешня влɑдɑ зɑявuлɑ, що "ніколu не вuдɑсть" чоловіків з Укрɑїнu, які втеклu від мобілізɑції …

Про це пише австрійське видання eXXpress з посиланням на речника Міністерства внутрішніх справ Австрії. 

В Австрії заявили, що «ніколи не видадуть ухилянтів з України, які втекли від мобілізації». 

«Це було б серйозним посяганням на наш суверенітет, ми ніколи не зробимо цього. Це була б спроба втручання в нашу систему надання притулку і в наш суверенітет, ніхто не може навіть подумати, що Австрія на це піде», — прокоментував речник австрійського МВС. 

За даними видання, в Австрії проживає 14 000 українців, придатних до військової служби.

«У нашій країні є 14 000 чоловіків у віці від 18 до 54 років. Вони зареєстровані як біженці — це 28 батальйонів для українських Збройних сил», — зазначає видання. 

Також видання під новиною опублікувало опитувальник для своїх читачів, чи повинна Австрія дбати про чоловіків-біженців з України. Більшість читачів вважає, що придатні до служби в армії українці повинні захищати свою країну. 

Нагадаємо, раніше голова фракції «Слуга народу» у Верховній раді Давид Арахамія пояснив, що тих чоловіків, які виїхали за кордон за допомогою підроблених довідок про «непридатність» до мобілізації можуть екстрадувати до України і покарати їх відповідно до законодавства.

Джерело

Добавить комментарий